Kosztorysant

Kontakt

MARMATOR BUDOWNICTWO

Istniejemy od 2008 r. na dzień dzisiejszy na placach naszych budów pracuje 450-500 specjalistów.
Naszymi Klientami są spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółki mieszkaniowe, instytucje publiczne, przedsiębiorstwa, osoby prywatne.
Główna specjalizacja przedsiębiorstwa:
• Termomodernizacje budynków mieszkalnych, przemysłowych, oraz sektora publicznego
• Budownictwo infrastrukturalne
• Budownictwo ogólne

Stanowisko: Kosztorysant

OPIS STANOWISKA:
• sporządzanie wycen, ofert, kosztorysów ofertowych
• analiza dokumentacji technicznej i projektowej
• wykonywanie obmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej

WYMAGANIA:
• Wykształcenie techniczne budowlane (mile widziani studenci i absolwenci kierunków budowlanych)
• Zaangażowanie
• Chęć rozwoju i realizacji celów zawodowych
• Pozytywne nastawienie do życia
• Dyspozycyjność
• Kreatywność
• Umiejętność kosztorysowania
• Samodzielność i odpowiedzialność
• Wysoka kultura osobista
• Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju w prężnym zespole
• Możliwość awansu
• Programy lojalnościowe

‌ Oświęcim

Data dodania: 15/10/2018 Zmodyfikowane: 24/09/2019